VIA LUX - Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov je rozpočtovou organizáciou, ktorá je svojimi príjmami a výdavkami napojená na rozpočet Košického samosprávneho kraja.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pre prevádzku neevidujeme otváracie hodiny.

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.


Ubytovanie
Izby pre prijímateľov sa nachádzajú v pavilónoch A a C, ktoré sú na prízemí spojené spoločným pavilónom B. Jeho súčasťou je vstupná hala, vrátnica, jedáleň, miestnosti aktivít, kaplnka, kaderníctvo a bufet. Ubytovanie je v dvojposteľových a jednoposteľových izbách s príslušenstvom – predsieňou, WC, kúpeľňou so sprchovacím kútom a loggiou. Obytné izby sú štandardne vybavené, súčasťou každej izby je aj kuchynská linka. Na každom podlaží sa nachádzajú spoločné kúpeľne vybavené vaňou a spoločenská miestnosť s televízorom, kde majú prijímatelia možnosť stretávať sa, uskutočňovať oslavy životných jubileí, sledovať TV, zahrať si spoločenské hry alebo si len tak posedieť.

   

Stravovanie
Prijímateľom sa poskytuje celodenné stravovanie - raňajky, desiata, obed, olovrant, večera a pre diabetikov 2. večera v priestoroch jedálne na prízemí zariadenia. Imobilným prijímateľom sa podáva strava priamo pri lôžku.

Poskytujeme 3 druhy stravy:

  • racionálna

  • šetriaca diéta

  • diabetická

   

Upratovanie, pranie, žehlenie a údržba bielizne a šatstva
Upratovanie, pranie, žehlenie a údržba bielizne a šatstva sa vykonáva pravidelne, priamo v zariadení, v priestoroch na to určených.

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.